Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Firma Danone została zwycięzcą V edycji plebiscytu Firma Przyjazna Mamie
Firma Danone została zwycięzcą V edycji plebiscytu Firma Przyjazna Mamie, organizowanego przez miesięczniki: „Dziecko” i „Poradnik Domowy”. W plebiscycie nagrodzono trzech pracodawców, którzy ułatwiają młodym rodzicom łączenie rodzicielstwa z pracą zawodową.

Kapituła konkursu nagrodziła Danone za ponadprzeciętne udogodnienia oferowane młodym rodzicom – nie tylko mamom. Znajdują się wśród nich m.in.: dodatkowy miesiąc urlopu macierzyńskiego, skrócony dzień pracy po powrocie z urlopu, elastyczna organizacja pracy i dodatkowy dzień urlopu okolicznościowego dla ojców. Pracownice Danone mogą także korzystać ze specjalnych pokoi do karmienia i odpoczynku. Firma pokrywa koszty prywatnych porodów, szczepienia dzieci pracowników przeciwko pneumokokom, a każdemu rodzicowi przekazuje również wyprawkę w postaci bonów do sklepu Smyk.

Danone to firma, w której dążymy do zysku pamiętając o naszym wpływie na otoczenie - mówi Magdalena Dybska-Tabor, Dyrektor Personalna w Danone – Chcemy być przyjaznym miejscem pracy i oferować naszym współpracownikom możliwość połączenia zawodowych aspiracji z udanym życiem osobistym.

Całość informacji prasowej i załączniki TUTAJ


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij