Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestlé Solidnym Pracodawcą Roku 2017
W XV edycji ogólnopolskiego programu Solidny Pracodawca Roku firma Nestlé została uhonorowana tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2017. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali zaplanowanej na pierwszy kwartał 2018 roku.

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR, a przy tym są wzorem dla innych przedsiębiorstw. Ubiegać się o ten prestiżowy tytuł mogą przedsiębiorstwa cechujące się wzorową polityką wobec pracowników, dbałością o wysoką jakość produktów, a także świadczonych usług.


Organizatorem tegorocznej edycji jest spółka Kowalski Pro-media wydająca magazyny: Strony Rynku oraz Rzeczy o Biznesie. Nagroda jest przyznawana w skali ogólnopolskiej oraz regionalnej. W sumie wyróżnienia otrzymało dotychczas 14 firm spośród niespełna 700 nominowanych w różnych kategoriach.


Nestlé od wielu lat prowadzi liczne działania mające na celu m.in. propagowanie praw człowieka oraz promowanie godnych warunków pracy i równouprawnienia. Otrzymany przez firmę tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2017 jest potwierdzeniem długoletniej i wielopłaszczyznowej polityki Nestlé opartej na szacunku dla każdego człowieka i każdej rodziny, dla naszych społeczności i dla naszej planety.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Agnieszka Supińska
Account Executive
Email: a.supinska@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 18


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2016 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


SOLIDNY PRAC ROKU 2017

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij