Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Studenci powalczą o staż – ruszyła rekrutacja do programu Mars Business Experience
Po raz kolejny studenci i absolwenci z całej Polski mają szansę dołączyć do specjalnego programu stażowego realizowanego przez Mars Polska. 1 marca ruszyła rekrutacja na Mars Business Experience, na który można aplikować za pośrednictwem strony marskariera.pl. Kandydaci, którzy dołączą do programu, od razu otrzymają samodzielne stanowisko i będą realizować odpowiedzialne zadania, wynikające z realnych potrzeb biznesowych firmy. Mars Business Experience to szansa na wyjątkową podróż w świat wielkiego biznesu i pierwszy krok do kariery zawodowej.

Mars Business Experience to prestiżowy program stażowy, który trwa od 3 do 6 miesięcy. W ramach programu stażyści realizują samodzielne i odpowiedzialne projekty w fabryce i biurze Mars w Warszawie i Sochaczewie oraz w biurze organizacji rynkowej Mars w Warszawie. Kandydaci mają szansę sprawdzić się w takich obszarach jak marketing, HR, finanse, logistyka, badania rynku, inżynieria, produkcja czy sprzedaż. W trakcie stażu każda z osób otrzymuje samodzielne stanowisko i opiekę bezpośredniego przełożonego. Po zakończeniu programu na najlepszych czeka możliwość uczestnictwa w 3-letnim Mars Leadership Program i dołączenia na stałe do zespołu firmy.  

„Szukamy osób, które nie boją się wyzwań i szybko zdobywają nowe umiejętności. Kandydaci muszą wykazywać się aktywnością i zaangażowaniem, dlatego duże znaczenie ma ich udział w organizacjach studenckich, kołach naukowych i w wolontariatach. Nasi stażyści otrzymują szansę pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku, konieczna jest więc bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Wielu uczestników programu zostaje z nami na stałe, dlatego kandydaci powinni poważnie myśleć o zatrudnieniu na minimum 4/5 etatu po zakończeniu stażu” – informuje Katarzyna Prządka, Employer Branding Specialist w Mars Polska.   

Mars Business Experience skierowany jest do studentów co najmniej 3. roku studiów oraz świeżo upieczonych absolwentów wszystkich kierunków studiów. Uczestnicy Mars Business Experience otrzymują umowę o pracę oraz mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i dostęp do benefitów pracowniczych m.in. prywatnej opieki medycznej czy bezpłatnych zajęć sportowych.   

„Staż w Marsie to ciekawa lekcja ucząca zarówno samodzielności, jak i umiejętności współpracy, bez których nie uda się ruszyć projektu. Praca w międzynarodowym środowisku oraz współpraca z firmami zewnętrznymi budują pewność siebie, niezbędną w dalszej ścieżce kariery” – komentuje Karolina Matus, była uczestniczka Mars Business Experience, a obecnie Lean Specialist w segmencie Petcare w Mars Polska.  

„Mój typowy dzień w pracy zaczynał się od sprawdzenia poczty i wyników sprzedaży. Większość mojej pracy opierała się na tworzeniu długoterminowych analiz danych w Excelu, tworzeniu planów promocyjnych i spotkaniach z innymi współpracownikami. Bardzo spodobała mi się atmosfera panująca w biurze. Od samego początku wszyscy współpracownicy są bardzo pomocni i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie każdy ze stażystów dostaje dużo samodzielności i samodzielnie decyduje o tym, jak zarządza swoją pracą” – mówi Ewa Pączek, była uczestniczka Mars Business Experience, a obecnie Promo Planning Specialist w segmencie Petcare w Mars Polska.   

Rekrutacja na staż składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest złożenie aplikacji za pośrednictwem strony marskariera.pl (aplikacje będą zbierane do 3 kwietnia br. włącznie), a ostatnim Assessment Center. Program Mars Business Experience co roku cieszy się wielką popularnością. W rekrutacji do poprzedniej edycji programu wzięło udział ponad 3000 kandydatów, z czego 17 dołączyło na Mars Business Experience.   

Więcej informacji o Mars Business Experience na stronie: http://marskariera.pl/getpage.aspx?sid=20   

Bieżące informacje i ciekawostki można znaleźć też na profilu Ludzi z Marsa na Facebooku: http://www.facebook.com/ludziezmarsa   


MBE_grafika_1


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij