Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Coca-Cola Poland Services ma nowego rzecznika prasowego
Coca-Cola Poland Services ma nowego rzecznika prasowego. 1 kwietnia 2014 roku Iwona Zaczek rozpoczęła pracę na stanowisku Public Affairs and Communications Manager w Coca-Cola Poland Services.

Zastąpiła na tym stanowisku Beatę Ptaszyńską-Jedynak, która zakończyła współpracę z firmą z końcem 2013 roku.


Zaczek


Iwona Zaczek, pełniąc funkcję rzecznika prasowego firmy Coca-Cola Poland Services, będzie odpowiedzialna za komunikację z mediami. Do zakresu jej odpowiedzialności należeć również będzie współtworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.


Iwona Zaczek wcześniej przez 10 lat pracowała w Nestle Polska. Jako Brand PR Coordinator odpowiadała za budowanie wizerunku takich marek produktowych jak: WINIARY, NESCAFE, NESVITA czy słodycze i lody Nestle. Będąc specjalistą ds. PR tworzyła komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, zarządzała sytuacjami kryzysowymi, a także ogranizowała eventy.

Pracowała również w Agencji Public Relations zarządzając projektami z branży żywieniowej, farmaceutycznej i modowej. Jej duże doświadczenie we współpracy z mediami ugruntowało się na stanowisku Rzecznika Prasowego w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w którym odpowiadała za tworzenie polityki informacyjnej urzędu.

Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata.


(Źródło: www.cocacola.com.pl)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij