Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Hochschule Weihenstephan Triesdorf (HSWT) w Niemczech uruchamiają „Niemiecko-polskie studia MBA zarządzanie w sektorze rolno-spożywczym”.
Nowoczesne studia z zakresu zarządzania agrobiznesem według koncepcji Hochschule Weihenstephan Triesdorf (HSWT) to jeden z najlepszych w Niemczech kursów zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami w gospodarce wolnorynkowej. Uruchamiane na Wydziale Przyrodniczo-Technologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu studia to drugie w Polsce, po SGGW w Warszawie, magisterskie studia menażerskie dotyczące sektora rolno-spożywczego, pierwsze w południowo-zachodniej części naszego kraju.

Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób piastujących kierownicze stanowiska w sektorze prywatnym i publicznym, jak i osób, które w przyszłości o takie stanowiska zamierzają się ubiegać. Adresatem studiów są także właściciele i kierownicy gospodarstw rolnych.

Studia mają na celu przekazanie wiedzy na temat funkcjonowania krajowych
i światowych rynków rolno–spożywczych. Szczególny nacisk zostanie położony na teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą zarządzania, marketingu i rachunkowości. Zdobyte umiejętności w zakresie analizy ekonomicznej pozwolą na efektywne zarządzanie podmiotami sektora prywatnego i publicznego.

Studia uruchomione zostaną w lutym 2014 roku. Program MBA obejmuje 660 godzin i będzie realizowany w ciągu 4 semestrów na zjazdach sobotnio - niedzielnych. Opłata za jeden semestr wyniesie 4300 zł (łącznie 17 200 zł). Kadrę dydaktyczną stanowić będą pracownicy naukowi krajowych i zagranicznych uczelni posiadający doświadczenie praktyczne oraz wybitni praktycy życia gospodarczego.

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dostępna jest na stronie: http://www.up.wroc.pl/mba

 

Sekretariat studiów podyplomowych MBA

Centrum Kształcenia Ustawicznego
tel. 71 320 10 01
e mail: podyplomowe_cku@up.wroc.pl

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij