Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Tom Dewaele nowym członkiem zarządy Unilevera w regionie CEE
Do zarządu Unilever w w regionie CEE dołączył od 1 lipca Tom Dewaele. Objął funkcję wiceprezesa ds. HR firmy Unilever w Europie Środkowo-Wschodniej.
Tom_Dewaele
  Tom Dewaele - Wiceprezes ds. HR firmy Unilever w Europie Środkowo-Wschodniej.Tom Dewaele pełnił wcześniej funkcję wiceprezesa ds. wynagrodzeń w europejskiej strukturze spółki. Dewaele dołączył też do zarządu firmy Unilever w regionie CEE, będąc jednocześnie członkiem zarządu ds. HR w Unilever Polska. Na stanowisku zastąpił Tibora Bernhardta, który opuścił firmę po 17 latach pracy.


Ta szansa to nie tylko ogromne wyzwanie, ale również odpowiedzialność, jako że Polska i region Europy Środkowo-Wschodniej są rynkami bardzo ważnymi dla wzrostu firmy Unilever w Europie - mówi Tom Dewaele. Optymistycznie nastraja mnie również to, że nie tylko nasi pracownicy w Polsce są niezwykle utalentowani, ale również studenci, aplikujący do pracy w Unilever, wykazują ogromny potencjał - dodaje Dewaele.


Tom Dewaele urodził się w Belgii. Pracę w europejskim oddziale firmy Unilever rozpoczął w marcu 2011 roku jako dyrektor ds. wynagrodzeń. Już po roku kierował zespołami w regionie NAMET & RUB (Afryka Północna, Środkowy Wschód, Turcja, Rosja, Ukraina oraz Białoruś). Swoje 10-letnie doświadczenie w obszarze HR zdobywał m.in. w Anheuser Busch-InBev.


Nowy wiceprezes jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu w Lowanium (psychologia) oraz belgijskiej Vlekho Business School (Business Planning).(Źródło: Unilever.pl). 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij