Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Flota Frito Lay w rękach Fraikin Polska
Firma Fraikin Polska przejęła w zarządzanie kolejne pojazdy należące do firmy Frito Lay. Pod opiekę serwisowo-naprawczą Fraikin trafiło 39 sztuk Iveco Daily, przystosowanych do dystrybucji słonych przekąsek.

- Decyzja o włączeniu kolejnych pojazdów jest kontynuacja wcześniej przyjętej polityki outsorsowania - zarządzania flota pojazdów dostawczych. Przy dynamicznie zmieniającym się rynku na jakim działa firma PepsiCo rola osób zarządzających flotą wewnątrz firmy jest zapewnienie maksymalnego wykorzystania pojazdów, a co za tym idzie pełnej sprawności posiadanego taboru - mówi Krzysztof Koseski, koordynator ds. transportu w firmie PepsiCo.

Firma Frito Lay, należy do grupy PepsiCo - światowego lidera w produkcji i dystrybucji artykułów żywnościowych i napojów, zajmuje się produkcja i dystrybucją przekąsek.

Współpraca obydwu firm rozpoczęła się w 2007 roku. W oparciu o przyjętą przez firmę Frito Lay strategię outsorsowania floty pojazdów dostawczych, Fraikin Polska kompleksowo obsługuje już ponad połowę floty Frito Lay w zakresie napraw, przeglądów, zapewnienia pojazdów zastępczych itd.


(Źródło: pr.).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij