Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Podziel się PomysłoDaniem z marką WINIARY
Masz pomysł na nowy produkt lub udoskonalenie już istniejącego? Podziel się nim. Chcesz poprawić smak, dodać nowy składnik, a może zmienić…? Teraz masz szansę wyrazić swoją opinię. Marka WINIARY zaprasza wszystkich konsumentów do współtworzenia jej produktów. Na stronie www.winiary.pl powstał nowy dział PomysłoDanie. Jest to miejsce, w którym każdy może umieścić swój autorski pomysł dotyczący nowego produktu, zmian w serwisie internetowym, a nawet udoskonaleń dotyczących komunikacji marki.

Wyznaczając trendy na polskim rynku, marka WINIARY zdecydowała się wykorzystać mechanizm crowdsourcingu, który polega na zdobywaniu wiedzy, pomysłów i inspiracji od konsumentów, którzy najlepiej wiedzą, czego oczekują od marki i jej produktów. Dzięki temu udoskonalony produkt może być idealnie dopasowany do potrzeb odbiorców. W odpowiedzi na potrzebę rynku powstał dział PomysłoDanie, który daje konsumentom możliwość podzielenia się indywidualnymi pomysłami na nowe smaki, produkty oraz innowacyjne zastosowania tych, które są już dostępne na rynku. Nowa funkcjonalność wprowadzona przez WINIARY umożliwia również dzielenie się przemyśleniami dotyczącymi strony internetowej oraz samej marki.

 

WINIARY_PomysłoDanie

 

Konsument, który chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami, może wejść na stronę www.winiary.pl/PomysloDanie i wypełnić specjalnie przygotowany formularz. Każdy pomysł, po zaakceptowaniu przez moderatora, zostanie umieszczony w specjalnie przygotowanej galerii, w której inni internauci będą mieli możliwość jego oceny i komentowania. Najciekawsze pomysły mają szansę na wdrożenie, a ich autorzy na nagrodę.

Wejdź na stronę internetową www.winiary.pl/PomysloDanie, wyraź swoją opinię i zainspiruj markę WINIARY już dziś.

 

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij