Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Viano 125! Limited Edition – czas na supervana
125 rocznica wynalezienia samochodu zobowiązuje. Z tej okazji Meredes-Benz Polska prezentuje ekskluzywną, świetnie wyposażoną wersję Viano, komfortowego vana ze specjalnym, jubileuszowym rabatem 12 500 zł brutto. Taka okazja zdarza się raz na 125 lat!

Viano – jeden z najbardziej luksusowych i wszechstronnych vanów na rynku już w wersji podstawowej oferuje tak wysoki komfort jazdy, że do celu podróżni przybywają bardziej wypoczęci niż wyruszali. To cóż można powiedzieć o niezwykłej, jubileuszowej, limitowanej edycji tego auta, przygotowanej specjalnie na wypadające w tym roku obchody 125-lecia wynalezienia samochodu przez ojców-założycieli dzisiejszego koncernu Mercedes-Benz? To wersja naprawdę niezwykła, oparta na modelu Viano 3,0 CDI Ambiente w wersji długiej z silnikiem o mocy 165 kW BlueEFFICIENCY.

 

visual MB_VIANO_MOT01_BLACK_Gr FLAT TAC300 cropzmniejsz

 

Uwagę przyciąga już wybór kolorów - czerń obsydianu, szarość krzemienia lub brylantowe srebro, oczywiście wszystkie w wersji metalik. Do zwiększenia komfortu podróży przyda się zawieszenie pneumatyczne na tylnej osi wraz z elektroniczną regulacją poziomu nadwozia, które gwarantuje, że samochód będzie pewnie trzymał się drogi z każdym obciążeniem, zapewniając jednocześnie niezwykłą przyjemność z jazdy dla pasażerów. Dodatkowo za pomocą przycisku można podnieść lub obniżyć zawieszenie pojazdu o 50 mm, co ułatwia załadunek i wyładunek. Aby życie stało się jeszcze prostsze, drzwi przesuwne z lewej oraz prawej strony uruchamiane są elektrycznie. O dobry klimat we wnętrzu dba klimatyzacja automatyczna THERMOTRONIC, pozwalająca na niezależną regulację parametrów pracy z przodu i z tyłu samochodu. Wersja 125! Edidion w standardzie jest wyposażona w reflektory biksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i dzienne światła LED. A to tylko kilka przykładów z bogatej listy wyposażenia.

- Klient decydując się na jubileuszowy model Viano 125! Limited Edition otrzyma luksusowy, bardzo dobrze wyposażony samochód w niezwykle atrakcyjnej cenie – tłumaczy Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz Polska. – Dodatkową korzyścią jest to, że jak w przypadku każdej edycji specjalnej, ten samochód będzie się wyróżniał na drodze.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij